PRVENSTVENA UTAKMICA 4. LIGE:

Lautario Chile - NK Hajduk Zürich 2 : 0 (1:0)

NK Hajduka Zürich

ZÜRICH – Igralište Juchhof 1. Gledatelja 180.

Strijelci za Lautario Chile: 1:0 Nunez N. Javier (38 min),  2:0 Nunez N. Javier (61 min)

Sudac: Agim Šerifi

NK Hajduk: Goran Bijeli�, Goran Juri�, Marko gazilj, Borislav �otlo, Šime Števanja, Vedran Kova�evi�, Jakov Zraki�, Josip �osi�, Dinko Šušnja, Ljubo Šari�, Dario Dovoda.

Igrali su još: Dragan Kva�evi�, Šimun Gazilj

Trener: Branko Uzelac

Nezgodna utakmica za NK Hajduk, koji se nije uspio oduprijeti �ileanskim napadima. Utakmica je po�ela oštro, a mom�adi su bile ravnopravne sve do 38. minute, kada je napada� Lautaria Nunez N. Javier postigao svoj prvi pogodak. Do pogotka je došlo uslijed gu�ve pred vratima Gorana Bijeli�a i �ileanac iz neposredne blizine sprema loptu u mre�u NK Hajduka.

Drugi dio nije donio nikakvu novost u igri NK Hajduka, nije bilo �estokih napada na vrata protivnika, što je protivnik kaznio još jednim pogotkom u 61. minuti igre, a strijelac je opet bio Nunez N. Javier. �ileanci su �uvali rezultat do kraja utakmice i sa�uvali.

Ovo je NK Hajduku prvi poraz ovog prolje�a.

Za portal: Stjepan Špehar